Internetinių parduotuvių kūrimasInternetinė parduotuvė iš profesionalų rankų

Visi nori užsidirbti milijoną, bet, jei neturi išskirtinio talento sportui, muzikai, aktorystei ar kitam menui, galimų kelių pasirinkimas tampa stipriai apribotas ir veikiausiai teks pasukti į verslą. Neturint specifinių žinių, galima bandyti pirkti-parduoti. Bet tokia buitinė prekyba turtų neatneš – teks plėstis. Atidaryti parduotuvę? Reikalingos specialios patalpos, darbuotojai… Internetinė parduotuvė? Taip, nuo to galima pradėti, tik ar viskas taip paprasta?

Į paieškos sistemą įvedę praktiškai bet kurio viešoje rinkoje esančio produkto pavadinimą, susidursime su daugybe galimybių prekę įsigyti internetinėje parduotuvėje. Akivaizdu, kad ši kryptis ateityje tik plėsis, todėl, nusprendus savo platinamą produkciją pateikti internete ir atlikus teisingus tokios krautuvės kūrimo žingsnius, galima tikėtis sėkmės. Tarkime, kad jūs jau išsirinkote prekybos sritį, kontaktus su tiekėjais bei kurjeriais taip pat užmezgėte sėkmingai. Kaip kurti pačią elektroninę parduotuvę?

Internete galima rasti ne vieną platformą, skirtą elektroninėms parduotuvėms kurti. Iš esmės jomis pakankamai sėkmingai gali naudotis net informacinėse technologijose ne itin įgudęs žmogus. Įsigyjate domeną, užsisakote hostingo paslaugą, parenkate dizainą, pridedate asortimentą, apmokėjimo būdus, pristatymo galimybes ir kita. Pernelyg sudėtinga? Yra ir kitas variantas – nusipirkti jau sukurtą parduotuvę. Visgi šis variantas taip pat gali pasirodyti ne pats patraukliausias, nes veikiausiai teks tvarkyti jums nepatinkančius ankstesnio savininko paliktus pėdsakus.

Aukštai taikantys verslininkai, norėdami įkurti elektroninę parduotuvę, paprastai kreipiasi į šio amato specialistus. Ir, jei jie į darbą žiūri atsakingai, šie profesionalai ne tik sukurs bedvasį karkasą parduotuvei, bet į savo paslaugų paketą įtrauks ir užduotį padaryti kliento elektroninę krautuvę puikiai matomą ir lankomą. Prie pastarųjų sąžiningų specialistų save priskiriame ir mes, Pcz.lt. Užsisakę elektroninę parduotuvę iš mūsų, jūs gausite tiek ją pačią, tiek stiprų impulsą svetainės lankomumui ir pardavimams.

Ką būtent mes darome? Trumpai tariant, darome viską, kad vartotojai kliento internetinę parduotuvę pastebėtų, o apsilankę grįžtų vėl ir vėl. Kurdami tinklalapį, darome žingsnius, padėsiančius jam būti aukštai paieškos sistemų pasiūlymuose. Jeigu jums kyla klausimas, kam to reikia, tiesiog atsakykite patys sau kitu klausimu: įvedęs kažkokią užklausą į paiešką, kaip dažnai aš perskaitau, o juo labiau atidarau tuos pasiūlymus, kurie yra puslapio apačioje? Kitos mūsų užduotys apima gero pirmojo įspūdžio lankytojams sudarymą ir maksimalų patogumą naudojantis tinklalapio funkcijomis. Šioje srityje sukaupta patirtis mums leidžia nuspėti didžiosios dalies vartotojų pageidavimus, o tai, kaip svarbu pirmojo apsilankymo metu neatgrasyti nuo puslapio naršymo ir sudaryti jaukumo pojūtį, turbūt supranta bet kuris, nors kartą naudojęsis internetu.

Jei jūs rimtai susimąstėte apie elektroninę parduotuvę, bet patys nemokate jos kurti ir neturite tikslo eksperimentuoti mokydamiesi, Pcz.lt yra jūsų atsakymas. Susisiekite su mumis, priimkime geriausią sprendimą ir padarykime jūsų internetinį verslą sėkmingą.